| Προδιαγραφές | 10 ml/ φιαλίδιο |
|---|---|
| Συσκευή | 10 φιαλίδια/ κουτί |
| Αξία | Φαρμακευτική κλάση |
| Δύναμη | 20 mg/ml |
| Αποθήκευση | Κατάστημα σε 2°C σε 20°C |
| Ενεργό συστατικό | GS-441524 |
|---|---|
| Συσκευασία | 10 φιαλίδιο ανά κιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Gs-441524 εγχύσεις |
| Οδός διοίκησης | Υποδόρια έγχυση |
| Αποθήκευση | Φυλάσσεται στους 10°C έως 40°C |
| Ενεργό συστατικό | Gs-441524 |
|---|---|
| Μορφή | σκόνη |
| Συσκευασία | Τσάντα/τύμπανο φύλλων αλουμινίου αργιλίου |
| Όνομα προϊόντων | Gs-441524 ακατέργαστη σκόνη |
| Αποθήκευση | Δροσερή ξηρά θέση |
| Προδιαγραφές | 10 ml/ φιαλίδιο |
|---|---|
| Συσκευή | 10 φιαλίδια/ κουτί |
| Αξία | Φαρμακευτική κλάση |
| Αποθήκευση | Κατάστημα σε 2°C σε 20°C |
| Τύπος | Ενέσιμα |
| CAS | 1191237-69-0 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Επεξεργασία GS441 FIP |
| Τύπος προϊόντων | Ταμπλέτες |
| Μέθοδος δοκιμής | HPLC UV |
| Χρήση προϊόντων | Επεξεργασία γατών FIPV |
| Φόρμα προϊόντος | Ταμπλέτες |
|---|---|
| Προδιαγραφή | 20mg/tablets, 40mg/tablets, ή προσαρμοσμένος |
| Συσκευασία προϊόντων | 10 ταμπλέτες ανά τσάντα |
| Χρήση προϊόντων | Επεξεργασία γατών FIPV |
| Όνομα προϊόντων | Επεξεργασία GS441 FIP |
| Τύπος προϊόντων | Ταμπλέτες |
|---|---|
| Μοριακό βάρος | C12H13N5O4 |
| Συσκευασία προϊόντων | 10 ταμπλέτες ανά τσάντα |
| Φόρμα προϊόντος | Ταμπλέτες |
| Μέθοδος δοκιμής | HPLC UV |
| Φόρμα προϊόντος | Ταμπλέτες |
|---|---|
| ζωή του προϊόντος στο ράφι προϊόντων | 1 έτη |
| Τύπος προϊόντων | Ταμπλέτες |
| Συσκευασία προϊόντων | 10 ταμπλέτες ανά τσάντα |
| Όνομα προϊόντων | Επεξεργασία GS441 FIP |
| Molecular Weight | C12H13N5O4 |
|---|---|
| Product Name | GS441 FIP Treatment |
| Specification | 20mg/mL, 30mg/mL |
| Product Packaging | 10 Vial Per Box |
| Shipping Method | Air(UPS, FedEx, TNT, EMS) Or Sea |
| Μοριακό βάρος | C12H13N5O4 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Επεξεργασία GS441 FIP |
| Προδιαγραφές | 20 mg/ml, 30 mg/ml |
| Συσκευασία του προϊόντος | 10 φιαλίδιο ανά κιβώτιο |
| Μέθοδος αποστολής | Αερομεταφορές (UPS, FedEx, TNT, EMS) ή Θάλασσα |