| Μορφή δόσης | Λύση |
|---|---|
| Μορφή | Έγχυση |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 12 μήνες |
| Αποθήκευση | 2-20°C |
| Ένδειξη | Επεξεργασία της γάτας FIP |
| Ενεργό συστατικό | GS-441524 |
|---|---|
| Μορφή | Χάπια |
| Συσκευασία | φιαλίδιο 10 ανά τσάντα |
| Όνομα προϊόντων | Gs-441524 χάπια |
| Τρόπος της χορήγησης | Ενδομυϊκός ή υποδόριος |
| Ημερομηνία λήξης | 1 έτη από την ημερομηνία της κατασκευής |
|---|---|
| Δύναμη | 20mg/mL, 30mg/mL |
| Μορφή | Έγχυση |
| Όνομα προϊόντων | Gs-441524 έγχυση |
| Μορφή δόσης | Λύση |
| Ένδειξη | Επεξεργασία FIP |
|---|---|
| Ημερομηνία λήξης | 2 έτη |
| Ενεργό συστατικό | 30mg/ml |
| Δόση | 30mg/ml |
| Ονομασία προϊόντος | 8 ml/ φιαλίδιο |
| Συσκευή | 10 φιαλίδια/κιβώτιο |
|---|---|
| 12 μήνες | 12 μήνες |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Δύναμη | 30mg/ml |
| Προδιαγραφές | 8 ml/ φιαλίδιο |
| Δοσολογική μορφή | Λύση |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | 30mg/ml |
| Συσκευή | 6 ml/ φιαλίδιο, 8 ml/ φιαλίδιο, 10 ml/ φιαλίδιο |
| Ημερομηνία λήξης | 1 έτος από την ημερομηνία κατασκευής |
| Ονομασία του προϊόντος | GS-441524 Ενέσιμα |
| Μέθοδος αποστολής | GS441524 Ταμπλέτες |
|---|---|
| CAS | 1191237-69-0 |
| ζωή του προϊόντος στο ράφι προϊόντων | 1 έτος |
| Μέθοδος δοκιμής | HPLC UV |
| Ονομασία προϊόντος | GS441524 Ταμπλέτες |
| Συσκευή | 10 δισκία/ σακούλα |
|---|---|
| Δύναμη | 20 mg, 40 mg, 50 mg, 60 mg |
| Ονομασία προϊόντος | GS-441524 Ταμπλέτες |
| Αποθήκευση | Θερμοκρασία δωματίου |
| Δοσολογία | Μια φορά την ημέρα |
| Συσκευή | 10 δισκία/ σακούλα |
|---|---|
| Δύναμη | 20 mg, 40 mg, 50 mg, 60 mg |
| Ονομασία του προϊόντος | GS-441524 Ταμπλέτες |
| Αποθήκευση | Θερμοκρασία δωματίου |
| Δοσολογία | Μια φορά την ημέρα |
| Συσκευή | 10 δισκία/ σακούλα |
|---|---|
| Δύναμη | 20 mg, 40 mg, 50 mg, 60 mg |
| Ονομασία προϊόντος | GS-441524 Ταμπλέτες |
| Αποθήκευση | Θερμοκρασία δωματίου |
| Δοσολογία | Μια φορά την ημέρα |