| Όνομα προϊόντων | GS-441524 Tablet |
|---|---|
| 12 μήνες | 12 μήνες |
| Μέθοδος ναυτιλίας | Αέρας (UPS, Fedex, TNT, EMS) ή θάλασσα |
| Τρόπος της χορήγησης | Ενδομυϊκός ή υποδόριος |
| Ενεργό συστατικό | Gs-441524 |
| Ημερομηνία λήξης | 2 έτη |
|---|---|
| Μορφή | Χάπια |
| Δύναμη | 10mg, 20mg, 40mg |
| Αποθήκευση | Θερμοκρασία δωματίου |
| Ενεργό συστατικό | Gs-441524 |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 12 μήνες |
|---|---|
| Δύναμη | 20mg/mL, 30mg/mL |
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο |
| Χώρα της κατασκευής | Κίνα |
| Ενεργό συστατικό | Gs-441524 |
| CAS | 1191237-69-0 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Gs-441524 εγχύσεις |
| 12 μήνες | 12 μήνες |
| Αποθήκευση | Κατάστημα σε 2°C σε 20°C |
| Βαθμός | Βαθμός Pharmaceutcial |
| Μοριακό βάρος | C12H13N5O4 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Επεξεργασία GS441 FIP |
| Προδιαγραφές | 20 mg/ml, 30 mg/ml |
| Συσκευασία του προϊόντος | 10 φιαλίδιο ανά κιβώτιο |
| Μέθοδος αποστολής | Αερομεταφορές (UPS, FedEx, TNT, EMS) ή Θάλασσα |
| Μοριακό βάρος | C12H13N5O4 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Επεξεργασία GS441 FIP |
| Προδιαγραφές | 20 mg/ml, 30 mg/ml |
| Συσκευασία του προϊόντος | 10 φιαλίδιο ανά κιβώτιο |
| Μέθοδος αποστολής | Αερομεταφορές (UPS, FedEx, TNT, EMS) ή Θάλασσα |
| Μοριακό βάρος | C12H13N5O4 |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Επεξεργασία GS441 FIP |
| Προδιαγραφές | 20 mg/ml, 30 mg/ml |
| Συσκευασία του προϊόντος | 10 φιαλίδιο ανά κιβώτιο |
| Μέθοδος αποστολής | Αερομεταφορές (UPS, FedEx, TNT, EMS) ή Θάλασσα |
| Μοριακό βάρος | C12H13N5O4 |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Επεξεργασία GS441 FIP |
| Προδιαγραφή | 20 mg/ml, 30 mg/ml |
| Συσκευασία Προϊόντος | 10 φιαλίδιο ανά κιβώτιο |
| Μέθοδος αποστολής | Αερομεταφορές (UPS, FedEx, TNT, EMS) ή Θάλασσα |
| Συσκευή | 6 ml/ φιαλίδιο, 8 ml/ φιαλίδιο, 10 ml/ φιαλίδιο |
|---|---|
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 8 ml/ φιαλίδιο |
| Δοσολογική μορφή | Λύση |
| Χώρα κατασκευής | Κίνα |
| Αποθήκευση | 50mg |
| Μορφή δόσης | Λύση |
|---|---|
| Ημερομηνία λήξης | 1 έτη από την ημερομηνία της κατασκευής |
| Αποθήκευση | 2-20°C |
| Συσκευασία | 5.5ml/vial, 6ml/vial, 8ml/vial, 10ml/vial |
| Χώρα της κατασκευής | Κίνα |