| Ενεργό συστατικό | Gs-441524 |
|---|---|
| Μορφή | Εγχύσεις |
| Συσκευασία | φιαλίδιο 10 ανά κιβώτιο |
| Όνομα προϊόντων | Gs-441524 εγχύσεις |
| Αποθήκευση | Κατάστημα σε 2°C σε 20°C |
| Ενεργό συστατικό | Gs-441524 |
|---|---|
| Μορφή | Εγχύσεις |
| Συσκευασία | 10 φιαλίδιο ανά κιβώτιο |
| Όνομα προϊόντων | Gs-441524 εγχύσεις |
| Τρόπος της χορήγησης | Ενδομυϊκός ή υποδόριος |
| Όνομα προϊόντων | Gs-441524 σκόνη |
|---|---|
| Μοριακός τύπος | C12H13N5O4 |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Αριθμός CAS | 1191237-69-0 |
| Μοριακό βάρος | 291.26 |
| Ενεργό συστατικό | GS-441524 |
|---|---|
| Μορφή | Εγχύσεις |
| Συσκευασία | 10 φιαλίδιο ανά κιβώτιο |
| Όνομα προϊόντων | Gs-441524 εγχύσεις |
| Τρόπος της χορήγησης | Ενδομυϊκός ή υποδόριος |
| Ενεργό συστατικό | GS-441524 |
|---|---|
| Συσκευασία | 10 φιαλίδιο ανά κιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Gs-441524 εγχύσεις |
| Οδός διοίκησης | Υποδόρια έγχυση |
| Αποθήκευση | Φυλάσσεται στους 10°C έως 40°C |
| 12 μήνες | 12 μήνες |
|---|---|
| CAS | 1191237-69-0 |
| Προδιαγραφή | 20mg/mL, 30mg/mL |
| Ενεργό συστατικό | GS-441524 |
| Βαθμός | Βαθμός Pharmaceutcial |
| Ενεργό συστατικό | Gs-441524 |
|---|---|
| Προδιαγραφή | 20mg/mL, 30mg/mL |
| Μέθοδος ναυτιλίας | Αέρας (UPS, Fedex, TNT, EMS) ή θάλασσα |
| Μορφή | Εγχύσεις |
| 12 μήνες | 12 μήνες |
| Όνομα προϊόντων | GS-441524 Tablet |
|---|---|
| Τρόπος της χορήγησης | Ενδομυϊκός ή υποδόριος |
| Προδιαγραφή | 20mg/tablets, 40mg/tablets, ή προσαρμοσμένος |
| Μέθοδος ναυτιλίας | Αέρας (UPS, Fedex, TNT, EMS) ή θάλασσα |
| Αποθήκευση | Κατάστημα σε 2°C σε 20°C |
| Μορφή | Ταμπλέτες |
|---|---|
| Προδιαγραφή | 20mg/tablets, 40mg/tablets, ή προσαρμοσμένος |
| Συσκευασία | 10 ταμπλέτες ανά τσάντα |
| 12 μήνες | 12 μήνες |
| Αποθήκευση | Κατάστημα σε 2°C σε 20°C |
| 12 μήνες | 12 μήνες |
|---|---|
| Μορφή | Ταμπλέτες |
| Μέθοδος ναυτιλίας | Αέρας (UPS, Fedex, TNT, EMS) ή θάλασσα |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Βαθμός | Βαθμός Pharmaceutcial |