| Ενεργό συστατικό | Gs-441524 |
|---|---|
| Αξία | Βαθμός Pharmaceutcial |
| 12 μήνες | 12 μήνες |
| αποθήκευση | Κατάστημα σε 2°C σε 20°C |
| Προδιαγραφές | 20mg/tablets, 40mg/tablets, ή προσαρμοσμένος |
| Ενεργό συστατικό | Gs-441524 |
|---|---|
| Μορφή | Εγχύσεις |
| Συσκευασία | φιαλίδιο 10 ανά κιβώτιο |
| Όνομα προϊόντων | Gs-441524 εγχύσεις |
| Αποθήκευση | Κατάστημα σε 2°C σε 20°C |
| Ενεργό συστατικό | GS-441524 |
|---|---|
| Μορφή | σκόνη |
| Συσκευασία | Τσάντα/τύμπανο φύλλων αλουμινίου αργιλίου |
| Όνομα προϊόντων | Gs-441524 ακατέργαστη σκόνη |
| Αποθήκευση | Δροσερή ξηρά θέση |
| Μέθοδος ναυτιλίας | Αέρας (UPS, Fedex, TNT, EMS) ή θάλασσα |
|---|---|
| Συσκευασία | 10 ταμπλέτες ανά τσάντα |
| Ενεργό συστατικό | Gs-441524 |
| Τρόπος της χορήγησης | Ενδομυϊκός ή υποδόριος |
| Όνομα προϊόντων | GS-441524 Tablet |
| Ενεργό συστατικό | Gs-441524 |
|---|---|
| Μορφή | Εγχύσεις |
| Συσκευασία | 10 φιαλίδιο ανά κιβώτιο |
| Όνομα προϊόντων | Gs-441524 εγχύσεις |
| Τρόπος της χορήγησης | Ενδομυϊκός ή υποδόριος |
| Ενεργό συστατικό | Gs-441524 |
|---|---|
| Συσκευασία | Τσάντα/τύμπανο φύλλων αλουμινίου αργιλίου |
| Όνομα προϊόντων | Gs-441524 ακατέργαστη σκόνη |
| Αποθήκευση | Δροσερή ξηρά θέση |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 24 μήνες |
| Λειτουργία | Επεξεργασία γατών FIPV |
|---|---|
| Εμφάνιση | Άσπρη σκόνη |
| Αποθήκευση | Κατάστημα στη δροσερή ξηρά θέση |
| Μέθοδος ναυτιλίας | Αέρας (UPS, Fedex, TNT, EMS) ή θάλασσα |
| Όνομα προϊόντων | Gs-441524 σκόνη |
| 12 μήνες | 12 μήνες |
|---|---|
| Μορφή | Ταμπλέτες |
| Μέθοδος ναυτιλίας | Αέρας (UPS, Fedex, TNT, EMS) ή θάλασσα |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Βαθμός | Βαθμός Pharmaceutcial |
| Ενεργό συστατικό | Gs-441524 |
|---|---|
| Μορφή | Χάπια |
| Συσκευασία | φιαλίδιο 10 ανά τσάντα |
| Όνομα προϊόντων | Gs-441524 χάπια |
| Τρόπος της χορήγησης | Ενδομυϊκός ή υποδόριος |
| Μορφή | Ταμπλέτες |
|---|---|
| Προδιαγραφή | 20mg/tablets, 40mg/tablets, ή προσαρμοσμένος |
| Συσκευασία | 10 ταμπλέτες ανά τσάντα |
| 12 μήνες | 12 μήνες |
| Αποθήκευση | Κατάστημα σε 2°C σε 20°C |