| Ονομασία προϊόντος | GS-441524 Ενέσιμα |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης | 12 Μήνες |
| Συσκευή | 5.5ml/vial, 6ml/vial, 8ml/vial, 10ml/vial |
| Φόρμα | ένεση |
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο |
| Ενεργό συστατικό | Gs-441524 |
|---|---|
| Συσκευή | Τσάντα |
| Δόση | Μόλις καθημερινά |
| Τύπος | Προφορικές ταμπλέτες |
| Ένδειξη | Επεξεργασία FIP |
| Ένδειξη | Επεξεργασία της γάτας FIP |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο |
| Συσκευασία | 5.5ml/vial, 6ml/vial, 8ml/vial, 10ml/vial |
| Ημερομηνία λήξης | 1 έτη από την ημερομηνία της κατασκευής |
| Ονομασία προϊόντος | Gs-441524 έγχυση |
| Ενεργό συστατικό | GS-441524 |
|---|---|
| Συσκευασία | 10 ταμπλέτες ανά τσάντα |
| Όνομα προϊόντος | GS-441524 Ταμπλέτες |
| Οδός διοίκησης | Υποδόρια |
| Αποθήκευση | Φυλάσσεται στους 15°C έως 20°C |
| Δύναμη | 20 mg/ml |
|---|---|
| Ημερομηνία λήξης | 1 έτος από την ημερομηνία κατασκευής |
| Δοσολογική μορφή | Λύση |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 12 μήνες |
| Αποθήκευση | 2-20°C |
| Ονομασία προϊόντος | Gs-441524 έγχυση |
|---|---|
| Ένδειξη | Επεξεργασία της γάτας FIP |
| Μορφή δόσης | Λύση |
| αποθήκευση | 2-20°C |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 12 μήνες |
| Μορφή | Προφορικές ταμπλέτες |
|---|---|
| Ένδειξη | Επεξεργασία FIP |
| Ημερομηνία λήξης | 2 έτη |
| Συσκευασία | Τσάντα |
| Ενεργό συστατικό | Gs-441524 |
| Ονομασία προϊόντος | GS-441524 Tablet |
|---|---|
| Ένδειξη | Επεξεργασία FIP |
| Δύναμη | 10mg, 20mg, 40mg |
| αποθήκευση | Θερμοκρασία δωματίου |
| Συσκευή | Τσάντα |
| Μέθοδος δοκιμής | UV HPLC |
|---|---|
| Προδιαγραφές | 20mg/ χάπι, 40mg/ χάπι, 50mg/ χάπι, Ή Προσαρμοσμένο |
| Χρήση προϊόντος | Επεξεργασία γατών FIPV |
| Ονομασία προϊόντος | GS441524 |
| Φόρμα προϊόντος | Χάπια |
| Μέθοδος δοκιμής | UV HPLC |
|---|---|
| Προδιαγραφές | 20mg/ χάπι, 40mg/ χάπι, 50mg/ χάπι, Ή Προσαρμοσμένο |
| Χρήση προϊόντος | Θεραπεία της FIPV γάτας |
| Ονομασία του προϊόντος | GS441524 |
| Φόρμα προϊόντος | Χάπια |