| Ενεργό συστατικό | GS-441524 |
|---|---|
| Μορφή | σκόνη |
| Συσκευασία | Τσάντα/τύμπανο φύλλων αλουμινίου αργιλίου |
| Όνομα προϊόντων | Gs-441524 ακατέργαστη σκόνη |
| Αποθήκευση | Δροσερή ξηρά θέση |
| Ενεργό συστατικό | Gs-441524 |
|---|---|
| Μορφή | σκόνη |
| Συσκευασία | Τσάντα/τύμπανο φύλλων αλουμινίου αργιλίου |
| Όνομα προϊόντων | Gs-441524 ακατέργαστη σκόνη |
| Αποθήκευση | Δροσερή ξηρά θέση |
| Ονομασία προϊόντος | Gs-441524 έγχυση |
|---|---|
| Ένδειξη | Επεξεργασία της γάτας FIP |
| Μορφή δόσης | Λύση |
| αποθήκευση | 2-20°C |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 12 μήνες |
| Δύναμη | 20 mg/ml |
|---|---|
| Ημερομηνία λήξης | 1 έτος από την ημερομηνία κατασκευής |
| Δοσολογική μορφή | Λύση |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 12 μήνες |
| Αποθήκευση | 2-20°C |
| Συσκευασία | 10 δισκία/τσάντα |
|---|---|
| Δύναμη | 20 mg, 40 mg, 50 mg, 60 mg |
| Όνομα προϊόντος | GS-441524 Ταμπλέτες |
| Αποθήκευση | Θερμοκρασία δωματίου |
| Δοσολογία | Μια φορά την ημέρα |
| 12 μήνες | 12 μήνες |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Gs-441524 φιαλίδια |
| Συσκευή | 10 φιαλίδια/κιβώτιο |
| Δύναμη | 20mg/mL, 30mg/mL |
| αποθήκευση | Κατάστημα σε 2°C σε 20°C |
| Ημερομηνία λήξης | 2 έτη |
|---|---|
| Μορφή | Προφορικές ταμπλέτες |
| Όνομα προϊόντων | GS-441524 Tablet |
| Ενεργό συστατικό | Gs-441524 |
| Δόση | Μόλις καθημερινά |
| Ενεργό συστατικό | Gs-441524 |
|---|---|
| Συσκευή | Τσάντα |
| Δόση | Μόλις καθημερινά |
| Τύπος | Προφορικές ταμπλέτες |
| Ένδειξη | Επεξεργασία FIP |
| Όνομα προϊόντων | GS-441524 Tablet |
|---|---|
| Ημερομηνία λήξης | 2 έτη |
| Δύναμη | 10mg, 20mg, 40mg |
| Ενεργό συστατικό | Gs-441524 |
| Συσκευασία | Τσάντα |
| Συσκευή | 10 δισκία/ σακούλα |
|---|---|
| Δύναμη | 20 mg, 40 mg, 50 mg, 60 mg |
| Ονομασία του προϊόντος | GS-441524 Ταμπλέτες |
| Αποθήκευση | Θερμοκρασία δωματίου |
| Δοσολογία | Μια φορά την ημέρα |