| Συσκευή | 10 δισκία/ σακούλα |
|---|---|
| Δύναμη | 20 mg, 40 mg, 50 mg, 60 mg |
| Ονομασία προϊόντος | GS-441524 Ταμπλέτες |
| Αποθήκευση | Θερμοκρασία δωματίου |
| Δοσολογία | Μια φορά την ημέρα |
| Συσκευή | 10 δισκία/ σακούλα |
|---|---|
| Δύναμη | 20 mg, 40 mg, 50 mg, 60 mg |
| Ονομασία προϊόντος | GS-441524 Ταμπλέτες |
| Αποθήκευση | Θερμοκρασία δωματίου |
| Δοσολογία | Μια φορά την ημέρα |
| Αποθήκευση | 2-20°C |
|---|---|
| Τρόπος της χορήγησης | Ενδομυϊκός |
| Μορφή δόσης | Λύση |
| Μορφή | Έγχυση |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 12 μήνες |
| Ημερομηνία λήξης | 1 έτη από την ημερομηνία της κατασκευής |
|---|---|
| Δύναμη | 20mg/mL, 30mg/mL |
| Μορφή | Έγχυση |
| Όνομα προϊόντων | Gs-441524 έγχυση |
| Μορφή δόσης | Λύση |
| Συσκευή | 10 φιαλίδια/κιβώτιο |
|---|---|
| 12 μήνες | 12 μήνες |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Δύναμη | 30mg/ml |
| Προδιαγραφές | 8 ml/ φιαλίδιο |
| Ενεργό συστατικό | Gs-441524 |
|---|---|
| Αξία | Βαθμός Pharmaceutcial |
| 12 μήνες | 12 μήνες |
| αποθήκευση | Κατάστημα σε 2°C σε 20°C |
| Προδιαγραφές | 20mg/tablets, 40mg/tablets, ή προσαρμοσμένος |
| Δοσολογική μορφή | Λύση |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | 30mg/ml |
| Συσκευή | 6 ml/ φιαλίδιο, 8 ml/ φιαλίδιο, 10 ml/ φιαλίδιο |
| Ημερομηνία λήξης | 1 έτος από την ημερομηνία κατασκευής |
| Ονομασία του προϊόντος | GS-441524 Ενέσιμα |
| Μορφή | Ταμπλέτες |
|---|---|
| Προδιαγραφή | 20mg/tablets, 40mg/tablets, ή προσαρμοσμένος |
| Αποθήκευση | Κατάστημα σε 2°C σε 20°C |
| 12 μήνες | 12 μήνες |
| Βαθμός | Βαθμός Pharmaceutcial |
| Μορφή δόσης | Λύση |
|---|---|
| Χώρα της κατασκευής | ΚΙΝΑ |
| Συσκευασία | 5.5ml/vial, 6ml/vial, 8ml/vial, 10ml/vial |
| Ενεργό συστατικό | Gs-441524 |
| Όνομα προϊόντων | Gs-441524 έγχυση |
| Προδιαγραφές | 20mg/tablets, 40mg/tablets, ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Μοριακό βάρος | C12H13N5O4 |
| Φόρμα προϊόντος | Ταμπλέτες |
| Αποθήκευση προϊόντων | Κατάστημα σε μια δροσερή, ξηρά θέση |
| CAS | 1191237-69-0 |